Akcijas

Autortiesības

Lietotāja vienošanās

Mēs esam priecīgi, ka Jūs esat izvēlējušies apmeklēt www.jauniauto.lv – kvalitatīvāko Latvijas informatīvo resursu par jaunajām automašīnām.

 

Lietojot JAUNI AUTO pakalpojumus, vai skatoties tā saturu, Jūs akceptējat šo Lietotāja vienošanos un piekrītat ievērot tās noteikumus.

 

Lapa www.jauniauto.lv satur jaunu automašīnu katalogu un sludinājumus, informāciju par auto akcijām, orģinālmateriālus, pārpublicētus materiālus no citiem resursiem, kā arī lapas lietotāju veidotus materiālus. Lapas lietotājs, bez redakcijas rakstiskas atļaujas, nedrīkst pārveidot, reproducēt, kopēt, pārpublicēt vai izplatīt jebkāda veida informāciju, ko satur JAUNI AUTO, tajā skaitā programmu un kodu. Informācija, ko satur JAUNI AUTO ir aizsargāta saskaņā ar LR likumu par autortiesībām. Ja vēlaties izmantot JAUNI AUTO publicētos materiālus, rakstiet uz e-pastu info@jauniauto.lv

 

Visai šajā interneta lapā publicētajai informācijai ir  informatīvs raksturs un tā nav juridiski saistoša. Šajā lapā pieejamā informācija neaizstāj informāciju, kuru nodrošina autorizētie automašīnu mazumtirgotāji vai to pārstāvji. Automašīnu mazumtirgotāji vai to pārstāvji patur tiesības mainīt informāciju saistībā ar modeļiem, aprīkojumu, specifikācijām, cenām un pieejamību jebkurā brīdī bez iepriekšēja brīdinājuma

 

JAUNI AUTO cenšas nodrošināt, ka visa šajā interneta lapā esošā informācija ir aktuāla, precīza un pareiza. Diemžēl tirgus izmaiņas notiek tik strauji, ka pilnīgu precizitāti garantēt nav iespējams.

 

JAUNI AUTO neuzņemas atbildību par jebkādiem tiešiem, netiešiem, saistītiem, izrietošiem vai īpašiem zaudējumiem, kuri radušies vai var rasties saistībā ar www.jauniauto.lv interneta mājas lapas atvēršanu vai lietošanu.

 

JAUNI AUTO interneta lapā var būt hiperteksta saites uz citām interneta lapām, kuras ir pilnībā neatkarīgas no šīs lapas. JAUNI AUTO neuzņemas atbildību un negarantē šādās hiperteksta saitēs vai citās interneta lapās esošās informācijas precizitāti, pilnīgumu vai patiesumu.


JAUNI AUTO patur tiesības grozīt šo Lietotāja vienošanos jebkurā brīdī atbilstoši situācijai. Ar šo jūs tiekat aicināts apmeklēt šo lapu un izlasīt lietošanas noteikumus katru reizi, kad apmeklējat šo interneta lapu.


Dīleru noliktava


Jaunu auto katalogs

Alfa Romeo (2)

Audi (16)

BMW (11)

Cadillac (6)

Chevrolet (6)

Chrysler (5)

Citroen (18)

Dacia (6)

Dodge (4)

Fiat (7)

Ford (16)

Honda (6)

Hyundai (9)

Isuzu (2)

Jaguar (4)

Jeep (7)

Kia (9)

Lada (3)

Land Rover (4)

Lexus (5)

Mazda (5)

Mercedes Benz (13)

Mini (9)

Mitsubishi (7)

Nissan (13)

Opel (15)

Peugeot (20)

Porsche (5)

Renault (23)

Saab (2)

Seat (10)

Škoda (11)

SsangYong (2)

Subaru (6)

Suzuki (5)

Toyota (14)

Volkswagen (24)

Volvo (11)