Par Jauniauto.lv

 

JAUNI AUTO ir neatkarīgs, un interaktīvs informācijas resurss internetā, kura galvenais mērķis ir būt patiesi noderīgiem jauno auto pircējiem, palīdzēt tiem atrast, izvēlēties un iegādāties jaunus auto.

 

Tikai šeit Jūs atradīsiet pilnvērtīgāko jauno auto katalogu, kurā ērti un salīdzināmi ir atrodama jaunākā informācija par visiem Latvijas tirgū piedāvātajiem vieglo auto modeļiem, to komplektācijām un aprīkojuma līmeņiem, cenām, iegādes un uzturēšanas izmaksām. Aktuāla informācija ir mūsu prioritāte!

 

Atrodi, konfigurē, izzini, salīdzini, veic cenu aptaujas, piesakies testa braucienam!  –  Tā ir tikai daļa no iespējām, ko piedāvā JAUNI AUTO saviem lietotājiem.

 

Ar JAUNI AUTO, tu nekad nepalaidīsi garām labākos auto tirgotāju piedāvājumus, jo tie ir apkopoti īpašā portāla sadaļā AKCIJAS.

 

Vēlies uzzināt kādi jaunie auto ir nopērkami tūlīt? Mēs piedāvājam unikālu iespēju izvēlēties savu auto no apvienotās on-line noliktavas, kurā ir redzami visu auto tirgotāju noliktavas krājumi.

Tāpat portālā atradīsiet daudz noderīgu un profesionālu padomu par auto pirkšanu, pārdošanu, aprīkojuma izvēlēšanos, apdrošināšanu, finansējuma iegūšanu un daudz ko citu.

 

www.jauniauto.lvizvēles eksperti

 

 

 

* Iepazīsties ar visām šī resursa iespējām rakstā: Kā lietot JAUNIAUTO ?


Dīleru noliktava


Jaunu auto katalogs

Alfa Romeo (2)

Audi (16)

BMW (11)

Cadillac (6)

Chevrolet (6)

Chrysler (5)

Citroen (18)

Dacia (6)

Dodge (4)

Fiat (7)

Ford (16)

Honda (6)

Hyundai (9)

Isuzu (2)

Jaguar (4)

Jeep (7)

Kia (9)

Lada (3)

Land Rover (4)

Lexus (5)

Mazda (5)

Mercedes Benz (13)

Mini (9)

Mitsubishi (7)

Nissan (13)

Opel (15)

Peugeot (20)

Porsche (5)

Renault (23)

Saab (2)

Seat (10)

Škoda (11)

SsangYong (2)

Subaru (6)

Suzuki (5)

Toyota (14)

Volkswagen (24)

Volvo (11)