Līzings privātpersonām


Līzinga veidi

Operatīvais līzings

Operatīvais līzings ir ilgtermiņa noma, kas paredz, ka līzinga kompānija nopērk Tavu izvēlēto auto un iznomā to Tev uz līzinga periodu, kura laikā Tu samaksā tikai daļu automašīnas sākotnējās vērtības. Līzinga termiņam beidzoties, Tu atdod automašīnu līzinga kompānijai vai – ja tā Tev ir iepatikusies – atpērc un iegūsti savā īpašumā.

Finanšu līzings

Finanšu līzinga noteikumi paredz, ka līzinga termiņa laikā, veicot ikmēneša maksājumus, Tu pa daļām sedz pilnu automašīnas pirkuma summu, rezultātā iegūstot to savā īpašumā.


Kalkulatori


EUR bāzes likme
Periods
No
Līdz
?graph=1&d

3 soļi līdz auto un līzingam

1. solis: Sākam ar Tavām vēlmēm un iespējām.
Tu zini, ka vēlies jaunu auto, taču šobrīd nav brīvu līdzekļu. Kā rīkoties tālāk? Gan tad, ja Tev padomā ir konkrēta automašīnas marka un modelis, gan tad, ja modelis nav tik svarīgs, bet Tev ir zināma summa, kādu vari atvēlēt ikmēneša maksājumam, sāc ar konsultāciju ar līzinga speciālistu. Katrs gadījums tiek vērtēts individuāli, tieši tāpēc kopīgi jāizrunā, cik lielu summu Tu vari veltīt līzinga atmaksai un kādi noteikumi Tev būtu vispiemērotākie.

Līzinga izskatīšanai nepieciešamie dokumenti:

  • līzinga pieteikums
  • pases kopija
  • ienākumus apliecinoši dokumenti

2. solis: Finansējam klientu, nevis auto.
Tieši tā – SEB līzings palīdz atrast Tavām vajadzībām un iespējām atbilstošu autolīzinga veidu. Mums svarīgāk par to, kādu auto Tu izvēlies – jaunu vai mazlietotu – , ir tas, lai tas būtu tieši Tavs auto! Un ņemot vērā Tavus automašīnas lietošanas ieradumus, SEB līzings palīdzēs izvēlēties finanšu vai operatīvo līzingu.


3. solis: Nokārtojam visus darījumus.
Pēc tam, kad esi vienojies ar SEB līzingu par noteikumiem, parakstījis līzinga līgumu un veicis pirmo iemaksu, tālāk rīkojas līzinga kompānija: iegādājas Tavu kāroto auto no īpašnieka un noformē OCTA un KASKO apdrošināšanas līgumus (sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrībām).

SEB līzings piedāvā Tev izdevīgus maksājuma veidus:

  • dalīt maksu par apdrošināšanu un iekļaut to ikmēneša maksājumā;
  • noformēt automātiskā maksājuma līgumu, šādi parūpējoties par savlaicīgu rēķinu apmaksu.

Esam ar Tevi kopā visu līzinga laiku

Ar līzinga līguma parakstīšanu un automašīnas saņemšanu mūsu rūpes par Tevi nebeidzas – mums ir svarīgi būt pārliecinātiem, ka Tev klājas labi. Tāpēc visa līzinga termiņa laikā vari sazināties ar konsultantu, kurš būs informēts par Tavu līgumu un piedāvās risinājumu katram ar līzingu saistītajam jautājumam.

SEB Autolīzings – visā Latvijā: lai atvieglotu un padarītu ērtāku Tavu ceļu uz jaunu mašīnu. Līzingu var noformēt katrā SEB bankas klientu apkalpošanas centrā visā Latvijā.


Finanšu ziņas

Lasīt vairāk

Tavs līzinga specialists

Dīleru noliktava


Jaunu auto katalogs

Alfa Romeo (2)

Audi (16)

BMW (11)

Cadillac (6)

Chevrolet (6)

Chrysler (5)

Citroen (18)

Dacia (6)

Dodge (4)

Fiat (7)

Ford (16)

Honda (6)

Hyundai (9)

Isuzu (2)

Jaguar (4)

Jeep (7)

Kia (9)

Lada (3)

Land Rover (4)

Lexus (5)

Mazda (5)

Mercedes Benz (13)

Mini (9)

Mitsubishi (7)

Nissan (13)

Opel (15)

Peugeot (20)

Porsche (5)

Renault (23)

Saab (2)

Seat (10)

Škoda (11)

SsangYong (2)

Subaru (6)

Suzuki (5)

Toyota (14)

Volkswagen (24)

Volvo (11)